úvodní Infrasauny Venkovní infrasauny Venkovní infrasauna pro 3 osoby VL 300 D


Venkovní infrasauna pro 3 osoby VL 300 D

Cena

Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Běžná cena:
Ušetříte:
60 990 Kč
16 000  Kč (26%)
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
44 990 Kč
37 182 Kč
Více informací
  • VL-300 D  (3 osoby)
  • Venkovní infrasauna
  • 1830 x 1150 x 2100 mm (bez stříšky 1500*1050*1830mm)
  • Příkon: 2100 W

Vlastnosti infrasauny

Venkovní infrasauna z jedlového dřeva

Keramické zářiče                              

Rádio, USB přehrávač              

Vnitřní ovládací panel    

Ionizátor kyslíku          

Ochranný vak proti dešti

Rozmezí teplot: 18-60 °C

Podlahové topení za příplatek 1 000,- Kč

Doporučení: Saunu doporučujeme natřít voděodolným lakem a stříšku pokrýt krytinou, např, kanadským šindelem

 

Příznivé účinky infrasauny 

1. Vytlačte toxiny -detoxikací. Toxiny, jako jsou sodík, alkohol, nikotin, karcinogenní těžké kovy (kadmium, olovo, zinek, nikl) a rtuť se hromadí v těle během moderního denního života. Infračervené tepelné terapie stimuluje potní žlázy očistí a detoxikují pleť.

2. Snižte stres - infračervená tepelné terapie uvolňuje svalstvo a uvolňuje tělo před masáží. Mnoho masérů používá infračervené teplo, které může poskytnout mnohem důkladnější a účinnou léčbu.

3. Omlaďte vaši pleť - infračervené teplo zlepšuje krevní oběh, vyloučí nečistoty chemických látek a odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky. Všechny tyto výhody vedou k jemnější a pevnější pleti. Snižuje vrásky spojené se stárnutím.

4. Kontrola hmotnosti - pocení je součástí komplexu termoregulační proces orgánu, který zvyšuje srdeční frekvence, srdeční výdej a rychlost metabolismu. Tento proces vyžaduje velké množství energie a snižuje nadbytečnou vlhkost, sůl a podkožní tuk. Tuk se stává rozpustný ve vodě při 42 °C, kdy tělo vypotí tuky a toxiny.

5. Úlevu od bolesti - Infračervené teplo tlumí bolest tím, že rozšíří krevní cévy a zvyšuje oběh. Lepší oběh, více kyslíku umožňuje dosažení zraněné části těla a pomáhá snížit bolest a urychlit proces hojení. Mnoho lidí používá IR teplo jako úspěšnou léčbu artritidy, svalové křeče a revmatismus.

6. Zajišťuje stejné účinky jako cvičení - srdce přijímá cvičení podobně  jako 20-30 minut v  sauně a tělo se potí ve stejné výši jako 6 km běh. Infračervené sauny jsou ideální pro ty, kteří nemají čas na pravidelné cvičení nebo trpí zraněním, které zakazují přísně aktivity.

7. Zlepšete imunitní systém - Během horečky se tělo zahřívá k odstranění napadenými viry. V infrasauně je to podobné.  Vyvoláním tzv."umělé horečky" způsobíme, že viry které máme v těle zničíme dříve než se v těle stačí rozběhnout časté virozy. Nedávné studie také ukazují, že nachlazení, chřipka a nemoci vůbec se dramaticky snížili, pokud byly ošetřeny v počátečních fázích léčby s teplem v infrasauně.

Hledáte zdroj příznivých účinků jako snížení stresu, vytlačení toxinů nebo úlevu od bolesti, pak infrasauna VL 300 D pro tři osobu bude tou správnou volbou. Infrasauna nabízí keramické zářiče, ionizátor vzduchu, rádio a rozmezí teplot 18-16°C. K sauně je možné pořídit podlahové vytápění za poplatek. 

Venkovní infrasauna pro 3 osoby VL 300 D č.1
Venkovní infrasauna pro 3 osoby VL 300 D č.2

Dotaz na produkt

[Přeskočit navigaci]

Vířivky a infrasauny Plzeň Poradna - vířivky a sauny 
  • skladem vždy až 150 ks různých typů vířivek, saun a swimm spa bazénů
  • zbytečně nezvyšujeme ceny vířivek tiskem katalogů
  • vlastní kamenná prodejna v Plzni
  • nízké ceny díky spolupráci s dodavateli
  • nepřeprodáváme, jsme přímí dovozci
  • mnohaleté zkušenosti v oboru

NOVÉ IQSPA

Podívejte se na naší novou řadu luxusních kanadských vířivek značky IQspa na stránkách

www.iqspa.cz

Rozumím